Povedali o Petrinom programe:

Sebavedomou líderkou za 30 dní

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video
Som Petra a venujem sa trom úplne odlišným oblastiam. Podnikám v cestovnom ruchu, som súdny znalec a som wellness konzultant v jednej spoločnosti, ktorá predáva esenciálne oleje. Vo svojom vnútri som už dlhšiu dobu cítila, že robím toho veľa a veľmi sa snažím, ale že to stále nie je dosť a že za tú námahu nedostávam očakávanú odmenu. Keď som videla ponuku kurzu, tak som si povedala, že toto je presne to čo ja potrebujem, zbaviť sa blokov a obmedzení, ktoré mi nedovolia byť tak úspešnou v tom čo robím a ako by som chcela. Vo vnútri som vedela, že toho veľmi veľa viem ale nevedela som ukázať na verejnosti svoju hodnotu a bránil mi v tom môj hlavný blok, vystupovanie na verejnosti, kvôli tomu som pred 12 rokmi odišla z práce, kde som prednášala denne a spôsobovalo mi to neskutočné stresy. Bála som sa verejne vyjadriť svoj názor, bála som sa pýtať si cenu za svoju prácu, neverila som si a zažívala som si vzlety a pády vo firme aj v osobnom živote. Môj hlavný problém bol tiež ten, že som do každej diskusie vnášala priveľa emócií a reagovala som pod vplyvom emócií. Tento úžasný kurz a technika emočnej slobody mi neskutočne pomohla, odblokovala som si množstvo vecí, ktoré ma v živote brzdili, zadávam hranice svojmu okoliu, na dôležitom stretnutí, kde išlo o "prežitie" firmy som to sama bez podpory môjho spoločníka ustála a firma pokračuje ďalej. Dokázala som urobiť ponuku služieb a osloviť ňou potenciálnych klientov. Robím viac osobnejší marketing. Nastavila som hranice aj voči svojim deťom a manželovi, viem si vyhradiť čas pre seba a viem povedať nie. Kedysi som väčšinou za chrbtom riešila krivdy, ktoré mi niekto spôsobil, dnes už sa viem postaviť sama za seba a vyjadriť nahlas čo cítim, bez emócie a bez toho, aby to tomu druhému ublížilo. Pochopila som mnohé rodinné vzorce a obmedzenia a našla som samu seba a som za to nesmierne vďačná Peťke a jej úžasnému programu. Na každý utorok a štvrtok som sa tešila a už to, že som dokázala 2 večery venovať sama sebe je úžasný pokrok v mojom živote. Beriem si späť svoju energiu, ktorú som tak rada rozdávala, len preto aby ma ľudia mali radi. Pochopila som, že najdôležitejšia som ja a že môžem požiadavky druhých aj odmietnuť a tak isto môžu odmietnuť aj mňa. Prekonala som strach z odmietnutia. Odporúčam všetkým, ktorí cítia v sebe potenciál, že majú naviac, ktorí na svojej životnej ceste pocítili aj bolesť, zlyhanie, traumu, smútok a chceli by vrátiť vášeň a radosť do života. Verím tomu, že si v živote svojím nastavením priťahujeme to, čo práve potrebujeme a dôkazom toho je aj tento kurz ktorý sa ku mne dostal úplnou náhodou a Peťka je skvelá koučka, odpíše na každú otázku, poradí, úžasný prístup. ĎAKUJEM.
Petra ŽakováKonateľka
Včera výborný proces, ktorý budem určite opakovať a opakovať a opakovať. Peti keby mam milion,tak ti ho venujem, toto pomôže každej žene a nie jednorázovo. Ďakujem za tu hodnotu, ktorú si sa nám rozhodla venovať. Schválne používam slovo venovať, pretože to akú to má hodnotu vôbec tá smiešna cena nevystihuje. Keďže ten milón nemám, aspoň posúvam ďalej túto tvoju úžasnú šancu na nový začiatok. Veľká vďaka tebe aj líderkam.
Lucia PajdováLíderka v Greenways a umelkyňa

Povedali o Petrinej práci doma a v zahraničí

Vyše 10 rokov pôsobím na medzinárodnej scéne a som vďačná za hodnotné a bohaté skúsenosti v rámci HR, managementu, predaja a administratívy. Počas rokov strávených v medzinárodnom prostredí firiem a so zahraničnou klientelou som mala možnosť spoznať a vidieť v praxi rôzne manažérske prístupy. Nachádzala som sa vždy akoby ´v strede´ medzi zamestnancami a top managementom a trápilo ma to, že moja vnútorná túžba po zmene a lepšom pracovnom prostredí pre ľudí nebola vypočutá a naplnená. Túžila som roztiahnuť krídla a letieť. Pomáhať zamestnancom a ich šéfom. Z tohto dôvodu som dokázala byť odvážna a urobiť životné rozhodnutie pre vlastné podnikanie. Petru som oslovila sama v roku 2019, kedy som bola už vo veľmi silných pocitoch frustrácie, nepochopenia, smútku a sklamania. Stala som pred výzvou: Aký je teda môj životný zámer? Ako mám pomáhať vo firmách? Túžim byť užitočná a potrebovala som niekoho, kto ma pochopí, podá pomocnú ruku či nasmerovanie. Pred vnútornou prácou s Petrou som sa cítila ako vo vnútornom väzení. Nevedela som cestu von z pocitov frustrácie a hlbokého sklamania, smútku. Po cca 1 roku práce s Petrou a aktívnej účasti na jej sedeniach som dokázala pre mňa zázraky: - našla som samú seba, môj životný zámer a poslanie - našla som odvahu ukázať sa v plnej sile a stáť si za svojou hodnotou - žijem naplnený a krásny život - áno, a cítim sa byť úspešná. Môj najväčší AHA moment: Dovoliť si byť vo svojej sile a autenticite. Presunúť sa z pozície ´analýzy´a do činov a ukázať sa na verejnosti. A reálne výsledky a posun sa dostavili. Rozbehla som podnikanie a účasť na globálnej konferencii 2021 ako speaker. Petru odporúčam najmä ženám. Nikto nás predtým neučil ukázať sa vo svojej sile a talentoch. Museli sme byť vždy tie ´dobré, poslušné dievčatá. Vďaka Petre som naozaj začala žiariť a za sprievodnú cestu Peťke zo srdca ďakujem!!!
Veronika HomolkaOffice Manager & HR Generalist
Peťku mi do života poslal Vesmír v čase, keď som sa ocitla vo vlastných pochybnostiach o sebe, o mojom živote, o seba hodnote, o tom, čo je poslanie mojej duše a ako to skĺbiť a dostať sa zo "začarovaného kruhu". Bolo to obdobie, keď som opustila úspešný 22 ročný biznis, ktorý ma prestal napĺňať, napriek vonkajšiemu úspechu a finančnej istote. Už niekoľko rokov som cítila, že sa nechcem uberať týmto smerom, no moje okolie a rodina ma nechápali. Popri tom som vyštudovala v USA školu meditácie a špeciálnych terapií IST na odblokovanie a pochopenie starých zranení z dávnej minulosti, zúčastnila sa trojmesačného transformačného pobytu v Thunder Mountains a vnútorne som cítila, že túto prácu a techniku chcem robiť, pomáhať iným ženám posunúť sa v ich životoch a nájsť poslanie ich duše, no stále som mala vnútorné bloky, pochybnosti o sebe, či to dokážem, napriek silným tlakom a nepodpore okolia a prostredia, v ktorom som bola. S Peťkou som rezonovala od prvého momentu. Prešla som všetky jej kurzy, ktoré mi veľmi pomohli uvidieť v sebe potenciál, nájsť vnútornú silu a pochopiť, ako pracovať s emóciami a ešte nespracovanými blokmi... Cítila som, že chcem pracovať ešte intenzívnejšie a ísť ešte viacej do hĺbky a tak som sa rozhodla zosilniť svoj proces cez individuálny koučing. Bolo to to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Petra je úžasná a vnímavá koučka a mentorka, vie sa presne nacítiť a nájsť jadro problému cez techniku EFT, ktorá mi pomohla objaviť svoju vnútornú silu, postaviť seba na prvé miesto, nenechať sa manipulovať okolím a plniť si svoj sen a poslanie duše, nebáť sa zviditeľniť. Výsledkom Petrinej práce je to, že som sebavedomejšia, pociťujem viac vnútornej seba lásky, seba hodnoty, rozbieham vlastný mentoringový program pomoci pre ženy, aby som im cez vlastný príbeh ukázala, že sa to dá, ak veríme v seba, ak dokážeme nastaviť hranice iným a zbavíme sa starých presvedčení o sebe a popracujeme na vnútornej slobode. Peťku odporúčam každému, kto chce zmeniť svoj život, svoj biznis, svoje vzťahy a popracovať na sebe. Hodnota toho, čo dostanete, je neporovnateľná s tým, ktorú investujete a ako vás to posunie. Peťka, ďakujem, že si prišla do môjho života a že medzi nami vzniklo aj krásne priateľstvo.
Marika MackaničováMentorka a sprievodkyňa žien
Bola som úplne zaseknutá. V biznise, aj v živote. Zakaždým, keď som sa pokúšala môj biznis propagovať, urobila som krok vpred, prišli mi do života samé problémy a dalo ma to o pár krokov späť. K tomu sa pridali migrény, zablokovaný chrbát... Naozaj som mala pocit, že sa NIKDY nepohnem dopredu. Že úspech nie je pre mňa. Totálne zahltenie a zamrznutie, nedokázala som si pomôcť. Vďaka Petre som sa dokázala viac než pohnúť dopredu. Začala som denne vysielať naživo na sociálnych sieťach, získala som nových klientov, zriadila som si neziskovú organizáciu na pomoc vojnovým veteránom, kde sa mi poradilo na odštartovanie projektu vyzbierať potrebných 5 500 dolárov! Ľudia v mojom okolí sa ma dookola pýtali, čo som so sebou urobila! Pýtali sa: „Je neuveriteľné čo si vo svojom biznise za tak krátky čas dokázala! Čomu vďačíš za túto zmenu?“ „Tvoje sebavedomie je hmatateľné“. „Si tak vnútorne silná“. V živote som bola koučovaná veľakrát, ale nič z toho sa nedá prirovnať k vnútornej práci, ktorú so mnou Petra urobila. Išli sme oveľa hlbšie než som si kedy vedela predstaviť. Bola som prekvapená silnými aha momentami, ktoré som získala počas sedení ako aj transformáciou akou som prešla za pár týždňov. Petra je koučka, ktorá je ochotná vás vziať do hĺbok vašej duše. Ak ste pripravení zbaviť sa blokov, ktoré vás dlho prenasledujú, nezmeškajte príležitosť s Petrou pracovať.
Jill Marie Haas, USA Hipoterapeutka
Peti, si neskutočná...Slovami sa to nedá vyjadriť. Ďakujem za teba, mení sa mi život, každým dňom, užívam si u teba už tretí kurz a vidím v tom neskutočný potenciál. To čo dostaneme prevyšuje finančnú hodnotu - akúkoľvek. Vďaka tebe a schopnosti čo máš, sa mení život k lepšiemu nielen mne, ale aj mojim dvom dievčatám. Úplne inak reagujem v živote, v rodine, v mojej práci v salóne, v GW firme, idem si za svojimi snami, preberám svoju silu a zodpoednosť a pre mňa najdôležitejšia skúsenosť, že po páde už viem ako sa postaviť a ísť...a viem to vďaka tebe a sebe. Ďakujem Peti, sk skvelá v tom čo robíš a nikdy neprestaň. Si tu dôležitá!
Denisa MažgutováMajiteľka salónu DeniCare
Som profesionálna huslistka a čakal ma kásting. Keď som na to čo len pomyslela, vynáral sa vo mne pocit hrôzy a beznádeje, pretože som vedela, že opäť kvôli tréme a nervozite neuspejem, tak ako veľakrát predtým. Požiadala som Petru o pomoc. Počas koučingového sedenia som jej porozprávala o zážitkoch z minulých kástingov, ako aj o mojom presvedčení, že to zase pokazím. Dostali sme sa až ku samotnému koreňu problému a spracovali sme predošlé udalosti z minulosti, ktoré s mojim terajším strachom súviseli. Bola som totálne prekvapená, aké ťaživé emócie sa zo mňa vyplavili, a pomocou EFT techniky, z Petriných otázok a nadhľadu som ich dokázala spracovať a uvoľniť. Cítila som, že Petra ma totálne chápe. Ku koncu sedenia som sa cítila oveľa ľahšia a pokojnejšia. Petra je veľmi šikovná koučka a vedie sedenia v priateľskej a láskyplnej atmosfére, čo pôsobí veľmi upokojujúco a uľavujúco. Po sedení som bola schopná odoslať moju prihlášku na kásting a znova som nadobudla pocit optimizmu a príval energie, ktorú potrebujem aby som sa naňho dokázala pripraviť. Ak potrebujete pomoc s nejakým problémom, Petru vrelo odporúčam- je vynikajúca koučka.
Jenny Clift, ŠpanielskoProfesionálna huslistka

Povedali o Petrinom programe:

Znásob svoju hodnotu a pýtaj si svoju cenu

Som interierová dizajnérka - živnostnička - a vstúpila som do programu, aby som sa naučila važiť si a milovať svoju prácu naplno a posunúť sa po rokoch veľkým krokom vpred! Nájsť svoju vlastnú hodnotu/dokázať sa lepšie ohodnotiť a byť sebavedomá v tom, čo robím a zarábať viac. Pri vstupe do skupiny som netušila, akými zmenami budem prechádzať. Musela som v hlave začať premýšlať nad finančnou situáciou viac, ako doteraz a to zmenilo môj pohľad na vec dosť rázne. Zistila som, že pracujem vo veľkom nepomere čo sa týka kvality a kvantity práce vs. financie, ktoré som si od klientov pýtala. Dosť ma to zarazilo a poviem pravdu - začínam “prekopávať” biznis nanovo, odznova. Od januára som si vypracovala nový cenník prác, zvýšila som ceny a nebojím sa! Cenník - to bol moj najdôležitejší AHA moment. Kurz mi odhalil zaujimavé momenty v živote, o ktorých som síce vedela, ale netušila som, nakoľko ma ovplyvňujú a že práve oni spôsobujú moje bloky pri práci. Je ešte čo zlepšovať samozrejme, ale mám dobrý pocit, že sa posuvam vpred! Kurz skutočne odporúčam všetkým ženám (či mužom), pretože v každom z nás je schovaný veľký potenciál - závisí však len od nás, či sa chceme naučiť ho v sebe nájsť a využiť ho. Petra, ďakujem za pôsobivé videá a krásnu prácu, ktorej sa venuješ!
Mgr. art. Barbora ŠutákováInterierová dizajnérka ZAKEE.SK
7 rokov sa venujem MLM, aj keď sa mi podarilo veľmi rýchlo uspieť, stále som cítila ako by som nemohla naplno rozprestrieť krídla a vyťažiť zo seba maximum, aby som bola spokojná. Praktizovala som afirmácie, vizualizácie, ale som cítila ako ma to oslabuje. Koncom tohto leta som už nevedela ani čia som, kto som. Či robím naozaj to čo, ma baví a napĺňa… Alebo mám len strach opustiť niečo, čo ma živí. Akákoľvek radosť sa zo mňa zo dňa na deň vytratila viac a viac. Ocitla som sa v bludnom kruhu, z ktorého som nevedela ako vonku, no 30.8. 2020 stálo nado mnou podľa mňa nebo a aj všetky vyššie sily sa spojili a FB, keď mi ponúkol do pozornosti Petru Shrem. Áno, aj ja som bola jedna z tých, ktorá si hovorila "no zasa niečo nové, toľko toho už viem a nič nefunguje, tak ako sľubujú. Ale bolo tam niečo viac čo som nevedela pomenovať. Cítila som ,že by som do toho mala ísť. Za posledné peniaze som si objednala kurz. No hneď po úvodnom videu som cítila, že toto je úplne niečo iné ako všetky tie programy, ktoré som si doteraz zaplatila. Začiatky boli ťažké, lebo tento hlboký vnútorný tréning začal odkrývať miesta, ktoré som ja starostlivo roky v sebe potláčala a myslela som si, že je to tak v poriadku. No veľmi som sa mýlila. Po pár dňoch vďaka technikám, ktoré Petra učí, som pocítila úľavu od akéhosi nepomenovaného strachu a úzkosti, ktoré som v sebe roky nosila. Nepovedala som nikomu, do čoho som sa "zase " zapojila. Okrem toho, že som to zbadala ja sama na sebe, že sa niečo deje… moja rodina môj manžel si po cca 2 týždňoch všimol na mne zmenu. Že som pokojnejšia, vyrovnanejšia, láskavejšia nielen k ním, ale aj sama k sebe. Po 40- tich dňoch tréningu som sa zamyslela čo všetko sa zmenilo: bol to vzťah s deťmi, akoby viac počúvali. Náš manželský život nabral úplne iný rozmer. Ľudia okolo mňa, aj tí s ktorými som bola spojená len online, si všimli zmenu. Zrazu zákazníci začali sami klopať na dvere. Peniaze sa začali objavovať na miestach, kde som vôbec netušila, že by mohli byť. Ale najviac zo všetkého som začala vnímať ja samú seba, že sa mením na človeka ktorým som chcela vždy byť. Tento hlboký transformačný program mi za 2 mesiace obrátil život o 180% v pozitívnom slova zmysle. Keď si predstavím že toto je len začiatok mojej cesty k poznaniu samej seba, získaniu spať svojej hodnoty, sily, sebavedomia, pokory a sebalásky… mám chuť do celého sveta vykričať zapojte sa do programu, ak vám záleží na sebe aspoň trošku. Ak cítite, že ste zišli z cesty a neviete ako späť. Toto nie je o motivácii, ale o transformácii života. Petra Shrem, slovami sa nedá opísať akú vďaku cítim za to, kam sa uberá môj život vďaka tvojim jedinečným programom a vďaka tvojmu jedinečnému prístupu koučky a líderky s veľkým "K " a "L". ĎAKUJEM.
Denisa MarčíniTeam kouč
Tréning od Peťky je niečo, čo nedokážem ani presne opísať. Môj život bol ako na hojdačke... raz hore, raz dole... A to sa venujem pozitivnemu mysleniu, meditáciám, afirmáciám už niečo cez 10 rokov (samozrejme ako amatér), ale stále mi tam chýbal kúsok skladačky. Roky som sa snažila zistiť, čo tam chýba? Prečo to nemá na mňa taký efekt, ako by malo mať? Prečo keď prečítam super motivačnú knihu, som 2 týždne v eufórii a potom ma prevalcujú negatívne myšlienky (ešte silnejšie)? Ako je to možné? A toto všetko som pochopila na tréningu u Peťky... Zabudla som totiž na jednu vec a to sú emócie... Hoci si to mnohí nepriznáme, s pocitmy (a hlavne s tými z detstva) máme problém. Je to tvrdá práca na sebe, ktorá stojí zato !!! Mne osobne tréning od Peťky pomohol viac (za 2 mesiace), ako niekoľko rokov praktík pozitívneho myslenia a meditácií atď..Dokonca negatívne myšlienky odzneli a to len tým, že som popracovala na svojich emóciách. Migrény zmizli, cítim pokoj, som viac trpezlivá, to sa nedá ani opísať tá vnútorná zmena a to som možno len v polke cesty.. .Pre mňa bolo toto rozhodnutie vstúpiť do kurzu to najlepšie, čo som mohla urobiť... Ďakujem Peti.
Zuzana Pluharová

Povedali o Petrinom online programe:

4 Kroky k sebavedomiu

Ďakujem Peťka z celého srdca za tento program. Techniky, ktoré si nás naučila a ktoré som si osvojila mi dali nový zdroj sily, energie a hlavne aj to začať robiť veci inak. Najväčší AHA moment bolo uvedomenie, že vonkajšie sebavedomie mi nenaplní moje vnútorné sebavedomie. Už viem, prečo som si nevedela užívať dosiahnuté výsledky, ktoré všetci obdivovali. Reálne výsledky, ktoré nastali počas kurzu boli možno malé kroky, no pre mňa obrovské, naštartovala som aktívne svoju Fanpage, denne dávam živé videa, určila som si podmienky v tíme, zmenila som prístup k ľudom, prestala som ich ťahať za ručičku, mám radosť z tvorenia na FB, začala som sa učiť na Instagrame, naštartovala som ZOOM porady, no je toho veľmi veľa. Peťka ďakujem a určite chcem s tebou pokračovať ďalej.
Tatiana BochničkováManažérka obchodného tímu Essens Style

Povedali o Petrinom programe a výzve:

Prebuď líderku v tebe

"Celá výzva Prebuď líderku v tebe stála za to. S každým videom som sa naučila niečo nové. V momente keď som dala veci na papier, že idem na to, nie len sama sebe, ale aj mojim babám, veci sa začali hýbať. Od začiatku výzvy ubehli 2 týždne a ja mám 2 nové registrácie čo je úplne super - velká rýchlosť..."

Lenka Puhek

Odborný poradca spoločnosti JUST Slovensko

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video
Po rodičovskej dovolenke a životných okolnostiach sa môj život začal uberať iným smerom. Pochopila som, že túžim po práci so zmyslom a aktuálne cítim, že podnikanie a sloboda v plánovaní času, zladení s potrebami detí je jednou s najlepších možností. Mám milión kurzov, seminárov a certifikátov a môžem povedať, že Výzva s Petrou patrí medzi top. Používa úžasne techniky. Spája teóriu s praxou, aktívne zapája a reaguje na všetky podnety. Jej osobný príbeh je inšpiráciou, že nie som v tom sama. Že môžem dosiahnuť po čom túžim, keď vo svojom živote pochopím súvislosti. Výzva má super koncept a perfektnú následnosť. Od hľadania svojho zámeru, tieňov a blokov z minulosti, nalaďovanie sa na sebavedomú vlnu aj na zákazníkov, po skvelé rady ako plánovať úspešnú prácu strategickej líderky. Na výzvu ma napádajú len superlatíva. Prišla ku mne "náhodou", zdieľaním od kamarátky. Ale vieme, že nič nie je náhoda. Podľa popisu som hneď vedela, že je to, to pravé pre mňa. Pred výzvou som sa cítila, že nemám šancu žiť tak ako cítim. Po nej viem, že na to mám a že aj v Petre nájdem skvelú sprievodkyňu na ceste k vytúženému úspechu. Môj najväčší aha moment po výzve je, že všetky môžeme dosiahnuť čo chceme, byť líderkami, keď budeme žiť svoj zámer v každej životnej oblasti, každú minútu a napojíme sa na svoje vnútro. Petru ako transformačnú líderku a koučku odporúčam všetkým ženám, ktoré cítia, že potrebujú nakopnúť, motivovať, spracovať svoje tiene a upratať si vo svojom osobnom aj pracovnom živote.
Darina MikušováPriemyselná manažérka
Petra, ja som si prešla Tvojim programom "Prebuď líderku v tebe" a musím povedať, že veci sa odvtedy posunuli veľkým krokom vpred. Viac si verím, s väčšou istotou sa púšťam do vecí, ako cieľ roka som si dala ÚSPEŠNÁ a to si myslím, že sa mi plní už teraz. Áno, situácia okolo korony ma trošku spomalila, ale ja verím že sa všetko pre niečo deje. Pre vysvetlenie, som fotografka, takže odpadajú svadby. Ale nadruhej strane sa mi podrailo zorganizovať výstavu mojich obrazov a presťahovala som sa do nového ateliéru... Takže áno, stačí sa odblokovať, dovoliť si úspech, makať na svojich snoch a ono to potom ide. A ešte, treba natrafiť na teba Petru Shrem a osvojiť si množstvo skvelých vecí, násť veľa AHA - momentov a OBJAVIŤ LÍDERKU. ĎAKUKEM TI ZA TO!!!
Dominika HrnčiříkováFotografka
Pracujem na Úrade práce ako radca, pomáham ľuďom hľadať prácu a popri tom som Líderka LR, ktoré sa stalo mojou srdcovkou. Ja som bola tá sivá myška a keď mi aj v práci niekto niečo povedal, stíchla som, stiahla som sa a ostala som bez slov, nevedela som sa brániť. Peťa po tvojej výzve som sa naučila: Nemám o sebe pochybovať, mám si viac veriť, že čo robím, robím najlepšie ako viem a nemusím mať za to výčitky. Chcem vytúženú zmenu a úspech. Dalo mi to posilnenie sebadôvery a vnútornej sily, dávať si uznanie za všetko čo robím a prijať ho aj od iných a plniť si svoje sny. AHA moment - odpustenie a mala by som doťahovať veci do konca. Mala by som zlepšiť telefonovanie a viac si veriť pri osobných stretkách. Pozerám sa na to všetko po tvojej výzve úplne inak. Tvoju výzvu by som odporučila mojim dievčatám v LR tíme ako aj ženám, ktoré chcú na sebe pracovať a zdvihnúť si sebavedomie. Ďakujem.
Miroslava Zvarka SlúkováRadca na úrade práce a líderka LR
Som líderka v Green Ways a umelkyňa.O výzve som sa dozvedela od mojej kočky z tímu a intuícia mi vravela, dievča to je to na čo si čakala. Urobila som veľmi veľa vonkajších zmien (zavesila som profesiu medovnikárky na kliniec, naučila sa pracovať s PC, rozšoférovala som sa, popracovala na sebe) a stále to nieje vidieť v číslach. Až pod tvojím vedením som sa dostala do hĺbky a prišla na to čo ma brzdí. Teraz viem na čom pracovať. Môj Aha moment bol, brzdí ma moje vlastné podvedomie a vzorce v ňom. Tvoju výzvu by som doporučila všetkým ženám,ktoré hľadaju odpoveďe, silu, sebavedomie a nevedia nájsť cestu ako to v sebe objaviť.
Lucia PajdováLíderka v Greenways a umelkyňa
Ja som Barbora stavbárka a remeselníčka. Pomáham ľudom čo chcú tvoriť, vojsť do sveta ľudových prác a vytvárať hodnotné vlastnoručné diela. Hráme sa, učíme sa, tešime sa. Akurát štartujem svoje vlastné podnikanie a chcem, aby to dopadlo konečne inak .:) Táto tvoja výzva mi prišla ako z neba :). Citila som, že to chce niečo viac. Tu som sa dozvedela zaujimavé info, čo obohatí môj život. Chápem niektoré divné svoje reakcie a vidím ich aj na iných. Uvedomila som si dosť veľa AHA momentov. Úplne najviac bol AHA moment, že keď sa niekam posúvam vyššie na rebríčku a prekonávam niečo vonku, musím to posunúť aj na psychickej rovine. Inak ma to dá dole a začnem sa cykliť opäť v negativite a potápaní samej seba. Toto som dlho nechápala, čo sa mi deje a prečo sa neviem tešiť a sabotujem sa. A vďaka tebe som to pochopila - naozaj úprimne ďakujem. Aký dojem na mňa výzva urobila? Peťka sa nám venovala, mala naozaj výdatné webináre, kde sme si prešli veci dôkladne a oceňujem jej zážitky zo života. Čím si prešla a ako sa cítila. Výzvu odporúčam, ľuďom čo chcú pochopiť svoje reakcie ako aj reakcie okolo. Tým čo radi na sebe pracujú a chcú sa posúvať ďalej, aj napriek tomu, že sa dozvedia o sebe nie úplne lichotivé veci, ktoré treba ešte spracovať. Ďakujem veľmi pekne Peťka, veľmi mi to pomohlo.
Bára TimkoStavbárka a remeselníčka