fbpx

Povedali o Petrinom programe:

OBJAV SVOJE POSLANIE

"...tento kurz vám otvorí oči a ukáže ako a prečo ste také, aké ste, a ako s tým viete aj zarobiť. Za mňa najlepší kurz úprimne, čo som zatiaľ absolvovala, a to mám za sebou veľa pracovných školení aj certifikácii,..."

Pracujem ako manažérka v IT firmy, kde mám na starosti vývojársky tím so zameraním na data a umelú inteligenciu. Už dlhšie ma práca nenapĺňala, ale nerozumela som tomu prečo, veď to bolo to, čo som vždy chcela robiť. Keď som si pozerala aj iné pozície v iných firmách, nič ma nevedelo osloviť. Niekde v sebe som tušila, že toto nie je môj osud - sedieť demotivovaná v korporáte, aj keď na dobrej pozície, tak som začala hľadať svoje poslanie. Skúšala som rôzne testy, metodiky, ale vždy som ostala pri tom, že som tam nenašla tú odpoveď, ktorú hľadám. Keď som vstúpila do kurzu, po pár lekciách som pochopila, prečo to je tak. Moje poslanie nie je o desiatich projektoch, z ktorých si mám vybrať jeden, ani to nie je o tom, že nemôžem robiť veci z iného súdka, ale o tom, kto pri tom poslaní som. A to som zistila, až pri online tréningových videách. Čo bol pre mňa príjemný bonus bolo aj to, že po objavení poslania sme mali príležitosť zúčastniť sa aj transformačnej časti na odblokovanie poslania a našej sily. Program odporúčam každému, kto sa necíti v práci naplnený, kto stále skúša niečo nové, ale stále nenašiel to orechové a aj všetkým ženám, ktoré neprestali veriť, že aj keď je ich život jeden veľký chaos, sú špeciálne. Lebo tento kurz vám otvorí oči a ukáže ako a prečo ste také, aké ste, a ako s tým viete aj zarobiť. Za mňa najlepší kurz úprimne, čo som zatiaľ absolvovala, a to mám za sebou veľa pracovných školení aj certifikácii, ale typ múdrosti a geniality, ktorý ma koučka Peťa sa z kníh naštudovať nedá.
Kristína SzabariováManažérka v IT firme

"Program ma posunul neskutočne a je to momentálne jeden z najdôležitejších dielikov v puzzle... Ujasnila som si kto vlastne som a prečo som tu a že to moje rozhodnutie bolo správne a vydala som sa správnou cestou..."

"Získala som detailné porozumenie toho, že… “Všetko zlé je na niečo dobré. Ten pocit, zážitok sa nedá opísať, dá sa len zažiť... Vrelo odporučam každej žene aby si tento hlboký proces dopriala... že aj jej tienisté stránky majú pre ňu transformačné informácie... Začala som byť magnetom pre to, čo v živote chcem. Viem presne, čo robiť..."

"Petrine SoulFlow životné archetypy™ mi pomohli - dovolím si tvrdiť priam dokonale - pochopiť seba... Mám konečne pocit, že aj ja môžem skutočne zažiariť, vystúpiť z tieňa a začať napĺňať moje životné poslanie. Teraz už konečne viem ako nájsť ten "Flow" to svoje pravé miesto v živote a na svete..."

"Veľa vecí o mne sa mi objasnilo a tým som sa aj krásne posunula. Vďaka famóznej diagnostike mojich SoulFlow životných archetypov som zistila, kto som a tiež svoju vlastnú hodnotu. Bolo to pe mňa nesmierene uzdravujúce zistenie a zároveň aj najdôležitejší AHA moment.

"Absolvovala som niekoľko programov ale tento od Petry Shrem je iná liga... Cítim sa zorientovaná...sebavedomejšia... kurz mi dal veľmi veľa... Veľmi ho odporúčam každej žene, ktorá cíti, že stojí na pomyselnej profesijnej križovatke alebo tým, ktoré cítia, že nie sú tam, kde majú byť."

"Prejsť týmto programom by mala každá žena, ktorá ani po rokoch samovzdelávania, nedokáže jasne sformulovať odpoveď na otázky sebahodnoty a zmyslu života... Keď sa započúvaš do jednotlivých modulov v programe všetko Ti začne dávať zmysel. Pochopíš nielen svoje správanie, ale začneš aj zhovievavejšie načúvať iným ľuďom a postupne dostaneš pod kontrolu aj svoje emócie..."

Prejsť týmto programom by mala každá žena, ktorá ani po rokoch samovzdelávania, nedokáže jasne sformulovať odpoveď na otázky sebahodnoty a zmyslu života. Ja sa popri mojom zamestnaní, ktoré nijako nesúvisí s touto tematikou rada vzdelávam v oblasti duchovného rozvoja, psychosomatiky a kauzality. Petra má vzácny dar pomenovať a usmerniť myšlienky, ktoré Ti víria v hlave, skôr ako ich stihneš sformulovať a vypovedať. Keď sa započúvaš do jednotlivých modulov v programe všetko Ti začne dávať zmysel. Pochopíš nielen svoje správanie, ale začneš aj zhovievavejšie načúvať iným ľuďom a postupne dostaneš pod kontrolu aj svoje emócie. Nemala som, žiadne obavy ani strach investovať do tohto unikátneho programu a chystám sa pokračovať aj v hlbšej transformačnej práci na sebe, pretože Petra je naozaj výnimočná a jej spôsob výučby mi vyhovuje. Keď som potrebovala poznať jej názor, obšírne mi odpísala na môj e-mail a vždy to sadlo. Ona totiž ponúka konkrétne riešenia, pretože vie o čom hovorí a v neposlednej rade vie aj "s kým" hovorí, aj keď Ťa nikdy nestretla. Je to skutočná profesionálka. Prekukne Ťa a nenechá sa odlákať od podstaty Tvojho problému. Pochopila som, že v každom človeku je zastúpený každý archetyp a pomer týchto jednotlivých SoulFlow archetypov z nás robí jedinečné bytosti. Môžeme sa naučiť používať všetky archetypy hoci iba jeden z nich je primárny. Práve ten Ti pomôže Petra v sebe objaviť. Podporovaný je sekundárnym a terciárnym, pomocou ktorých v sebe odomkneš svoju zapretú jedinečnosť a zvyšok je na Tebe. Pre mňa najobľúbenejšou časťou programu sa stali paradoxne moduly kde Peťa rozoberá moje Anti-SoulFlow archetypy, ktoré mi vyhodnotila pomocou výsledku dvojfázovej diagnostiky SoulFlow životných archetypov, ktorá je súčasťou tohto programu. Denne si uvedomujem v akej spleti vrodených a vovychovávaných paradigiem žijem. Ako si môžem tvoriť nové presvedčenia, alebo ako si blokujem rozvoj. Je to oslobodzujúci pocit. Nie je dôvod váhať toto je presne ten chýbajúci krok čo treba urobiť medzi "Ja viem" a "Ja mám".
Jana ŽiakováManažérka a živnostníčka

"Nielen že som pochopila seba a svoje programy, svetlé a tienisté stránky, ...ale rovnako som si zvedomila veľa súvislostí a tým aj postoje a chovanie mojich detí." Veľmi mi to pomohlo zaujať iný pohľad na naše vzťahy, ale aj na svoje "prešľapy, zlyhania či chyby" a zároveň prijať tie skúsenosti, uvidieť svoje silné stránky (o ktorých som si myslela presný opak), vlastnú hodnotu a kým naozaj som.

Do programu som vstúpila po absolvovaní iných tvojich kurzov, ktoré ma veľmi oslovili. A keďže posledný rok bol u mňa plný zmien v súkromnej, ale aj pracovnej oblasti, stála som pred otázkou, čo ďalej, či to čo ma už dlhšie baví a napĺňa - venovať sa iným ľuďom, pomáhať im prekonávať životné situácie a žiť šťastnejší, spokojnejší život v zdraví a ľahkosti, je tou naozaj správnou cestou. Myslím, že pri prihlásení sa do programu ma viedla skôr zvedavosť objaviť to ešte stále skryté , potvrdiť si, že vnímam podvedome moju cestu správne.. A áno, boli tu pochybnosti, či taká cesta má vôbec zmysel, či len nemám hlavu v oblakoch, či nie som nejaká divná, že zrazu sa chcem venovať úplne inej oblasti, možno pre niekoho veľmi spirituálnej, či naozaj dokážem svoje skúsenosti a vedomosti zhmotniť do zmysluplnej práce, či to má zmysel v mojom veku .....či nájdem to potrebné naplnenie a spokojnosť. Program mi priniesol množstvo uvedomení. Keďže veľa premýšľam a analyzujem, absolútne ma fascinovalo, ako všetko do seba krásne zapadá, ako jedna vec môže súvisieť s ďalšími. Veľkým uvedomením bolo, ako si nesieme naše zranenia z detstva - naozaj je jedinečné, ako sú postavené jednotlivé archetypy. Nielen že som pochopila seba a svoje programy, svetlé a tienisté stránky ( mimochodom tie tienisté boli súčasťou prevažnej časti môjho života a nebolo pre mňa vôbec ľahké takto to vidieť a hlavne prijať ako moju súčasť) , ale rovnako som si zvedomila veľa súvislostí a tým aj postoje a chovanie mojich detí. Veľmi mi to pomohlo zaujať iný pohľad na naše vzťahy, ale aj na svoje "prešľapy, zlyhania či chyby" a zároveň prijať tie skúsenosti, uvidieť svoje silné stránky (o ktorých som si myslela presný opak), vlastnú hodnotu a kým naozaj som. Moja najobľúbenejšia časť programu bola za mňa určenie archetypu a jeho doslova rozpitvanie do hĺbky a do detailov. Veľmi veľa som si uvedomila, ako sa chovám, ako reagujem, ako sa na vec pozerám, koľko podvedomých programov ma riadi ..... a keďže veľa premýšľam o veciach a analyzujem (VE), začala som naozaj vedomo pracovať na zmenách. Občas to dá zabrať, lebo zabehaný stereotyp a vybudované obrany fungujú veľmi silno. Ale ide to, cez malé uvedomenia a postupné zvedomovanie si situácii, kde sa odvážim odložiť tie masky, za ktoré sa skrývam. Reálny výsledok? Presne, ako hovorí môj archetyp - zdieľam svoje skúsenosti a vedomosti podporené viacerými licencovanými vzdelaniami a kurzami. Nastúpila som na cestu kouča a terapeuta. Odporučila by som tento program doslova každému, pretože tie informácie sú naozaj jedinečné. V programe sa veľmi podrobne a hĺbkovo objasňuje naše doterajšie žitie, identifikujú sa programy, ktorými sa riadime, je rozobraná každá stránka nášho vnímania sveta, načrtnuté súvislosti v správaní, naše postoje a reakcie.... Všetky tieto informácie môžu pomôcť k zlepšeniu kvality života a vzťahov do budúcna každému človeku.
Katarína BaluchováLife koučka a praktička Access Cousciousness terapii

Povedali o Petrinom mentoringovom programe:

Vstúp do svojej sily


"...Mentoring mi priniesol obrovskú zmenu v mojom živote... S Petrou sme odhalili množstvo nepoznaného, moje vlastné nevidené rodinné vzorce... Teraz môžem povedať, že nemám problém postaviť sa pred skupinu 40 ľudí, odborníkov, prednášať o tom, čo viem, predávať svoje produkty, pretože verím tomu, čo robím a verím v seba. Dala som výpoveď v starej práci,... Vybrala som sa na novú cestu,... a aktuálne pracujem ako mentorka, lektorka a koučka."

Som Janka, matka, podnikateľka, večne akčná žena. Mám značku oblečenia pre dojčiace ženy, venujem sa laktačnému poradenstvu a aktuálne najviac svojho pracovného času venujem koučingu, lektoringu a mentoringu. A za túto poslednú časť môjho profesionálneho pôsobenia vďačím aj Petre. Po 5 rokoch na materskej som vedela, že moja predchádzajúca práca produktovej manažérky ma už nenapĺňa, no sama som nevedela, kam ďalej. Potrebovala som o sebe lepšie zistiť, kto som, čo potrebujem a kam sa chcem naozaj posunúť. A práve príležitosť prihlásiť sa do mentoringu Vstúp do svojej sily bol v tej dobe ideálnym priestorom na sebaobjavovanie a sebarealizáciu. V tej dobe ma často prepadali myšlienky, že mám príliš veľa nápadov, ale žiaden z nich nedotiahnem dokonca, robím milión vecí, no nič z toho poriadne, sama som sa cítila úplne nedostatočná a neuvedomovala som si svoju vlastnú sebahodnotu. Mentoring mi priniesol obrovskú zmenu v mojom živote. S Petrou sme odhalili množstvo nepoznaného, moje vlastné nevidené rodinné vzorce. Teraz som omnoho vedomejšou ženou, veľmi mi vzrástlo sebavedomie, dokážem ohodnotiť svoju prácu a čas. Petra ma naučila začať vnímať peniaze a hojnosť úplne iným spôsobom, ako som sa na ne pozerala doteraz. Veľa pre mňa znamenali prvé dva procesy - rodinný vzorec a uzdravenie vnútorného dieťaťa. Je však náročné vybrať kľúčový proces pretože celý mentoring bol veľmi profesionálne vypracovaný a jednotlivé časti tvorili dokonalú transformačnú skladačku. Breakthrough EFT prinieslo do môjho života nový level uvedomovania si svojich emócií počas bežných situácií, ktoré mi často spôsobovali stres. Teraz môžem povedať, že nemám problém postaviť sa pred skupinu 40 ľudí, odborníkov, prednášať o tom, čo viem, predávať svoje produkty, pretože verím tomu, čo robím a verím v seba. A kam ma mentoring posunul? Dokázala som si uvedomiť, akú zmenu v živote chcem a potrebujem a že teraz je ten správny moment. Dala som výpoveď v starej práci, naše cesty sa rozišli úplne príjemne s priestorom pre ďalšiu spoluprácu. Vybrala som sa na novú cestu, absolvala viacero výcvikov a aktuálne pracujem ako mentorka, lektorka a koučka. Mojím poslaním je pomôcť ľuďom identifikovať ich talenty a premeniť ich na silné stránky a naučiť ich s nimi pracovať, nájsť v sebe odpovede na vnútorné otázky, aby dokázali rozvinúť skrytý potenciál, zvýšili svoju efektivitu a vykročili vpred bez strachu a pochybností. Verím, že každý má v sebe neobjavený potenciál, silu a motiváciu meniť svoj život tak, ako si ho sám vysníva. Program by som odporučila každej žene, ktorá má pocit, že sa nevie posunúť, nevie ako pracovať na svojich vnútorných blokoch a chce zmeniť svoj život tak, aby v ňom zažívala flow.
Jana TurzováKoučka, lektorka a mentorka v LIPA coaching & consulting

"...môžem povedať, že jedným z vrcholných AHA momentov pre mňa bolo poznanie svojho primárneho archetypu a svojho životného zámeru v dvoch slovách, a uvedomenie, že ho môžem začať bez váhania napĺňať presne na tej platforme, na ktorej sa momentálne nachádzam....."

Som radový zamestnanec, farmaceut, pracujem v lekárni. Mojou hlavnou výzvou je/bolo, že mám pocit, že nie som v mojom živote na svojom správnom mieste.. že napĺňam predstavy niekoho iného (mojich rodičov) o tom, ako by som mala žiť a čo by som mala robiť.. že vlastne vďaka prebratým a naučeným programom z detstva ani netuším, kto vlastne som a kde sa skrýva moja skutočná sila. Pred vstupom do mentoringu som mala pocit, že stojím na pokraji vvhorenia.. vedela som, že ak niečo neurobím, tak "skončím zle". Petra mi pomohla doplniť skladačku môjho "naplneného a vedomého" života o ďalšie veľmi dôležité kúsky. Vďaka jej vedeniu a hlavne tappingovej technike som získala mocný nástroj, ktorý mi pomohol zužitkovať dovtedajšie teoretické vedomosti (už aj z iných odborov a seminárov) a previesť ich konečne "do praxe". Všetky transformačné procesy mi niečo dôležité dali, ťažko by sa mi z nich vyberal len jeden. Petrin program je vyskladaný do posledného detailu tak, aby tvoril funkčný celok a každý jeden krok v ňom, každý jeden proces je dôležitý pre ten ďalší. Ale môžem povedať, že jedným z vrcholných AHA momentov pre mňa bolo poznanie svojho primárneho archetypu a svojho životného zámeru v dvoch slovách, a uvedomenie, že ho môžem začať bez váhania napĺňať presne na tej platforme, na ktorej sa momentálne nachádzam.. že je zbytočné a kontraproduktívne čakať na hocičo (príležitosť, ponuku, "zázrak", znamenie, ..) Breakthrough EFT technika je pre mňa veľmi prospešná v každodennom bežnom fungovaní. Je ľahko zvládnuteľná a vysoko účinná, s takmer okamžitým efektom. Pomohla mi už vo viacerých situáciách, a nielen mne, ale aj mojej 13 ročnej dcére. Silno ma dojíma vždy, keď sa mi zveruje s nejakou situáciou, ktorú práve "rieši", ktorá je pre ňu náročná, a keď ju starostlivo vypočujem a opýtam sa jej, či odo mňa potrebuje aj nejakú pomoc, väčšinou mi odpovie: "Nie mami, vďaka, už som si to odtapovala." .. Ten pocit, ktorý v takej situácii citim v srdci a na celom tele, je proste neopísateľný. V práci som sa začala cítiť príjemnejšie, už ma tak emocionálne nevyčerpáva, ako tomu bolo pred mentoringom. Bola som schopná uvidieť a uchopiť nejaké príležitosti, ktoré v dlhodobom merítku budú znamenať dôležité kroky k spokojnejšej budúcnosti a naplnenejšiemu životu. Mám väčšiu sebadôveru, už sa tak nebojím sily Magnetickej Líderky, ktorá je mojím primárnym archetypom, nechávam jej väčší priestor prejaviť sa v jej svetle, nielen v tieňoch, ako tomu bolo donedávna. Veľmi dôležité pre mňa je, že technika Breakthrough EFT pomáha teraz už aj mojej dcére, že spoločne prelamujeme nefunkčné rodinné vzorce, ktorými už ona nebude musieť byť ovplyvnená v dospelosti. Že aj vďaka môjmu osobnostnému posunu bude moja dcéra môcť žiť svoj život vedomejšie a naplnenejšie. Program odporúčam úplne každému, kto má záujem viac pochopiť sám seba a ľudí vo svojom okolí, kto má chuť lepšie vychádzať so svojimi blízkymi i s menej blízkymi ľuďmi, ktorí sa objavujú v jeho živote. Každému, kto chce skutočne žiť svoj život a nie len tak prežívať zo dňa na deň. Každému, kto chce objaviť skutočný zmysel svojej existencie a žiť vedome, prospešne nielen pre seba, ale deliť sa o svoje dary aj s ostatnými a spoločne tak vytvárať lepší svet pre všetkých. Cítim, že presne toto ako spoločnosť teraz veľmi potrebujeme.
Lucia HolešováMama a Lektorka Funkčnej Psychosomatiky

"Som veľmi vďačná, že som sa mohla naučiť nástroj, pri ktorom cítim, že pracuje na úrovni môjho nervového systému a pomáha mi odbúravať dlhoročne potlačené pocity...Najviac oceňujem, že tento spôsob práce zachytáva hlbšie, podvedomé roviny, pracuje s emóciami a úrovňou nervového systému, pocity nepopiera a nevytesňuje, a zároveň nie je retraumatizačný. "

Momentálne hľadám svoje miesto vo svete a svoju novú profesiu, ktorá by bola v súlade s mojím poslaním. Uvedomovala som si, že som doteraz žila svoje nepravé ja. Pod tlakom okolností, v ktorých som vyrastala, som si vytvorila mnoho vzorcov a presvedčení, ktoré mi síce vtedy pravdepodobne pomohli prežiť, no zároveň sa stali veľmi obmedzujúcimi a nefunkčnými. Neviem, kto som, ako a kadiaľ mám ďalej pokračovať, neviem, kde je moje miesto – v profesii, spoločnosti, či celkovo na Zemi... Doteraz som absolvovala dvadsať rokov klasickej psychoterapie a rôznych ďalších terapií, a napriek tomu ma veľmi prekvapilo, čo sa ešte prostredníctvom tejto transformačnej práce odkrylo a ukázalo. Dokázala som uvidieť a pomenovať hlbšie ukryté príčiny svojich súčasných výziev. Každý z transformačných procesov mi odkryl nepoznané a priniesol viacero „aha momentov“. Najviac kľúčovými procesmi však pre mňa boli môj rodinný vzorec prosperity a transformačný proces na strach z neúspechu. Veľmi silná práca sa však udiala aj v rámci „Shadow work“ – predovšetkým pri mojich archetypoch. Som veľmi vďačná, že som sa mohla naučiť nástroj, pri ktorom cítim, že pracuje na úrovni môjho nervového systému a pomáha mi odbúravať dlhoročne potlačené pocity. Je to pre mňa pomerne jednoduchá technika, ktorá je zvládnuteľná aj vtedy, keď cítim minimum energie. Vtedy používam minimalistickú verziu, v ktorej prechádzam vybranú časť zo záznamu spolu s Petrou. Keď mám viac času alebo energie, vytváram si vlastný obsah, aj podľa toho, čo mi aktuálne vyvstalo na „spracovanie“. Takto si vždy dokážem techniku Breakthrough EFT prispôsobiť aktuálnej úrovni a situácii, v ktorej sa práve nachádzam. Petino vedenie bolo pre mňa veľmi láskavé a podporujúce. Jej prístup mi pomáhal neporovnávať sa s ostatnými, prijímať stav, v akom sa práve nachádzam a rešpektovať svoje vlastné tempo. Nebudem tvrdiť, že môj život sa úplne premenil na nepoznanie. Petra už pri vstupnom rozhovore dokázala odhadnúť, že ako kreatívna vizionárka pravdepodobne budem potrebovať dlhší čas a prejsť tieto procesy viackrát. Takže som s tým počítala. Dôležité pre mňa je, že mám v rukách konkrétne nástroje a už viem, čo mám robiť a kadiaľ ísť. Najviac oceňujem, že tento spôsob práce zachytáva hlbšie, podvedomé roviny, pracuje s emóciami a úrovňou nervového systému, pocity nepopiera a nevytesňuje, a zároveň nie je retraumatizačný. V mentoringu som dostala do rúk nástroje, vďaka ktorým som mnohému porozumela a dokážem si pomôcť úplne samostatne.
Lenka Dingová

"...Na základe tohto mentoringu sa úplne zmenil môj život. ...Celé moje bytie mi teraz dáva zmysel. Procesy mi dali prepojenie môjho vnútorného sveta, prežitej minulosti a súčasného života a pochopila som, aký obrovský vplyv majú rodinné vzorce na celý život. "

Pracujem 16 rokov v štátnej správe v oblasti poľnohospodárstva. Momentálne mám priestor na zmenu a som otvorená začať aj v novej oblasti. Do mentoringu "Vstúp do svojej sily" som išla, lebo som vedela, že niečo musím vo svojom živote zmeniť, lebo inak mi "prepne". Najväčším dôvodom bola asi moja práca. Podvedome som cítila, že mi to ubližuje už toľko, že tam nemôžem zostať, ale nevedela som ako odísť a kde začať.. V pravom čase mi "brnkla do nosa" pozvánka na 3-dňový tréning "Čo je moje poslanie" a z toho sa postupom času vyvinulo aj rozhodnutie vstúpiť do tohto mentoringového programu. Nikdy predtým som neabsolvovala podobný, resp. žiadny mentoring. Pracovala som sa sebe len na základe článkov a informácií, ktoré sa ku mne dostali - už nejaký čas vo mne "kvasilo" také "prebudenie" a naozaj v pravom čase prišla aj pozvánka na tento mentoringový program "Vstúp do svojej sily". Pred vstupom do mentoringu som sa cítila už taká "vyšťavená" zo svojho života. Mala som 42 rokov a pocit, že môj život nikam nesmeruje. Nevidela som význam môjho "bytia tu na zemi", cítila som, že neviem, čo je mojím poslaním... Pracovala som od skončenia štúdií v štátnej správe, kde zo začiatku to bolo super - práca ma bavila a kolektív som vnímala ako veľmi dobrý. Postupom času sa to menilo, bolo tam zopár manipulátorov (vrátane šéfa) a skvelý kolektív bol rozbitý. Dlhé roky som znášala krivdy a poníženia a to sa neskôr odrazilo aj na mojom zdraví. Som typ ženy, ktorá sa vždy starala viac o druhých, ako o seba, ktorá vždy robila, čo bolo treba až do padnutia. Samozrejme, že táto vyvinutá energia nebola nikdy zaplatená... Tiež pochádzam zo silného náboženského prostredia, kde obetovať sa pre druhých bolo najviac (a zameriavať sa na seba bola pýcha)... Na základe tohto mentoringu sa úplne zmenil môj život. Možno ani nie tak veľmi "navonok", ale môj vnútorný svet sa zmenil totálne. Celé moje bytie mi teraz dáva zmysel. Procesy mi dali prepojenie môjho vnútorného sveta, prežitej minulosti a súčasného života a pochopila som, aký obrovský vplyv majú rodinné vzorce na celý život. Tento mentoringový program je naozaj jedinečný spôsob transformácie aj pre mňa - človeka veľmi ovplyvneného náboženským prostredím a silnou katolíckou výchovou. Nadobudla som vnútornú slobodu a taký životný nadhľad. Navonok možno nie sú viditeľné nejaké prevratné zmeny, ale moje vnútro, moja duša zažila obrovský posun. Zažila som, a zostalo mi to aj v súčasnom živote, uvedomenie seba, rešpektovanie svojich pocitov, rešpektovanie seba. Treba podotknúť, že súčasne so vstupom do mentoringu mi diagnostikovali rakovinu a prestala som pracovať - vypadla som z toxického pracovného prostredie, ale vďaka všetkým prežitým procesom som sa tiež rozhodla, že sa už do súčasnej práce nevrátim späť. Paradoxne vnímam, že dokonca aj rakovina mala pre mňa význam a sa stala pre mňa určitým spôsobom požehnaním, pretože mi dala priestor prestrihnúť to moje bezmedzné dávanie až do vyprahnutia a získala som priestor pre seba a čas (ako Petra hovorí) vyživovať sa. Za najväčší posun považujem to, že som spoznala seba, uvedomila som si svoje silné stránky, svoje superschopnosti a nadobudla som vnútornú slobodu. Mám oveľa viac radosti z bežného života a mám pocit, že stojím pevne na nohách a zároveň si dovolím "lietať". Petra má podľa môjho názoru skutočne prepracovaný systém mentoringu a má obrovský rozptyl vedomostí zo všetkých možných techník, spôsobov, systémov a oblastí, že vedela reagovať a vysvetliť čokoľvek sme prežívali.. A keď sa k tomu pridal jej láskavý prístup a ozajstná podpora, cítila som sa rešpektovaná a pochopená. Kľúčové pre mňa boli asi komplexne všetky transformačné procesy, ale veľmi mi otvorila oči diagnostika a spoznanie archetypov - spoznanie seba - aký je rozdiel, keď konám zo svojho svetla a z tieňa. Transformačné techniky používané v tomto mentoringovom programe boli pre mňa nové, nikdy predtým som ich neabsolvovala. Keď sa však pozriem späť - kde som bola a kam som sa posunula, tak boli úspešné 🙂 V reálnom živote som urobila veľký posun hlavne vo vnímaní seba, v uvedomení si svojej hodnoty a nadobudnutí vnútornej slobody. Veľkú zmenu vnímam aj v prístupe k deťom, oveľa viac rešpektujem ich pocity, zaujímajú ma ich vnútorný svet, ich vnímanie a prežívane. Vedomosti, ktoré som nadobudla v tomto mentoringovom programe mi pomáhajú správať sa k deťom tak, aby som im ja svojím prístupom a vzťahom nevytvárala traumy, z ktorých sa v budúcnosti budú musieť liečiť tak, ako ja teraz. Program by som odporučila každému, kto hľadá svoje poslanie, kto chce spoznať seba, rozumieť sebe a urobiť zmenu v živote, vo vzťahoch k sebe a k druhým. Na začiatku som to tak nevidela, ale je to skutočne výnimočný mentoringový program, dal mi presne to, čo som potrebovala a Petra je výnimočná koučka - láskavá, múdra a rešpektujúca.
Helenka VargováAdministratívna pracovníčka, záhradníčka

"Pochopila som, aká naozaj som, v mentoringu mi bolo nastavené zrkadlo a musela som sa doň pozrieť, hoc to nebolo vždy príjemné. Ale zmyslom nebolo utápať sa v starých zraneniach, ale ich uzdraviť a oslobodiť sa od ich negatívneho vplyvu na náš život. Znovuobjavila som krásu svojho bytia a poslania a to ma naplnilo pochopením a vďačnosťou."

Som žena, manželka a matka v najlepších rokoch a momentálne pracujem s deťmi, čo ma síce napĺňa, ale aj dosť vyčerpáva. Chcela by som viac slobody, viac príležitostí k rastu. Inak povedané láka ma byť paňou svojho času aj financií. A robiť to, čo ma skutočne baví. Cítila som túžbu viac sa spoznať a preto ma zaujal kurz Objav svoje poslanie. Neskôr som sa však rozhodla poňať to komplexnejšie a vstúpiť do mentoringu, ktorého súčasťou bol aj spomínaný kurz. Toto rozhodnutie neľutujem. Pred vstupom do mentoringu som cítila nespokojnosť, frustráciu, nedocenenosť, nejasno v tom, kto vlastne som. Aké boli moje najväčšie posuny a nové pocity? Pochopila som, aká naozaj som, v mentoringu mi bolo nastavené zrkadlo a musela som sa doň pozrieť, hoc to nebolo vždy príjemné. Ale zmyslom nebolo utápať sa v starých zraneniach, ale ich uzdraviť a oslobodiť sa od ich negatívneho vplyvu na náš život. Znovuobjavila som krásu svojho bytia a poslania a to ma naplnilo pochopením a vďačnosťou. Na mentoringu bolo super, že Peťa sa nám venovala aj individuálne, vždy dala vyčerpávajúcu odpoveď na otázku, venovala nám skutočne svoju plnú pozornosť a procesy nám "šila" na mieru. Teraz už viem, že jej vnútorná výkonná expertka by to ani nevedela robiť inak ako na 100%. Kľúčové boli pre mňa procesy spojené s rodinným vzorcom a uzdravením vnútorného dieťaťa a tiež procesy shadow work boli také že wow, lebo sme odomykali silu jednotlivých archetypov. Úprimne, neverila som, že "ťukanie" na čelo môže mať nejaký efekt. Ale skoro pri každom procese som zívala a cítila som uvoľnenie, takže asi to má niečo do seba. V reálnom život sa snažím byť autentickejšia, viac vyjadrovať svoje túžby a pocity, som vnímavejšia na to, či sa pri danej činnosti cítim vo flow. Dovoľujem si skúšať nové veci a netrestať sa za svoje zlyhania, lebo ich beriem ako súčasť cesty. Mentoring s Petrou by som odporúčala každému, kto má odvahu pozrieť sa do svojho vnútra a pracovať na sebe a má túžbu viac sa spoznať.
Jana HurbaničováVychovávateľka

Povedali o Petrinej práci doma

a v zahraničí


Vyše 10 rokov pôsobím na medzinárodnej scéne a som vďačná za hodnotné a bohaté skúsenosti v rámci HR, managementu, predaja a administratívy. Počas rokov strávených v medzinárodnom prostredí firiem a so zahraničnou klientelou som mala možnosť spoznať a vidieť v praxi rôzne manažérske prístupy. Nachádzala som sa vždy akoby ´v strede´ medzi zamestnancami a top managementom a trápilo ma to, že moja vnútorná túžba po zmene a lepšom pracovnom prostredí pre ľudí nebola vypočutá a naplnená. Túžila som roztiahnuť krídla a letieť. Pomáhať zamestnancom a ich šéfom. Z tohto dôvodu som dokázala byť odvážna a urobiť životné rozhodnutie pre vlastné podnikanie. Petru som oslovila sama v roku 2019, kedy som bola už vo veľmi silných pocitoch frustrácie, nepochopenia, smútku a sklamania. Stala som pred výzvou: Aký je teda môj životný zámer? Ako mám pomáhať vo firmách? Túžim byť užitočná a potrebovala som niekoho, kto ma pochopí, podá pomocnú ruku či nasmerovanie. Pred vnútornou prácou s Petrou som sa cítila ako vo vnútornom väzení. Nevedela som cestu von z pocitov frustrácie a hlbokého sklamania, smútku. Po cca 1 roku práce s Petrou a aktívnej účasti na jej sedeniach som dokázala pre mňa zázraky: - našla som samú seba, môj životný zámer a poslanie - našla som odvahu ukázať sa v plnej sile a stáť si za svojou hodnotou - žijem naplnený a krásny život - áno, a cítim sa byť úspešná. Môj najväčší AHA moment: Dovoliť si byť vo svojej sile a autenticite. Presunúť sa z pozície ´analýzy´a do činov a ukázať sa na verejnosti. A reálne výsledky a posun sa dostavili. Rozbehla som podnikanie a účasť na globálnej konferencii 2021 ako speaker. Petru odporúčam najmä ženám. Nikto nás predtým neučil ukázať sa vo svojej sile a talentoch. Museli sme byť vždy tie dobré, poslušné dievčatá. Vďaka Petre som naozaj začala žiariť a za sprievodnú cestu Peťke zo srdca ďakujem!!!
Veronika HomolkaOffice Manager & HR Generalist
Volám sa Kristína Szabariová, pracujem ako manažérka v IT firme, kde mam na starosti tím programatorov a kolegov, ktorí sa venujú umelej inteligencii, takisto by som si rada rozbehla svoj vlastný startup, ktorý je zatiaľ vo fáze projektového plánu. Pre individuálny koučing s Peťkou som sa rozhodla, pretože som bola v živote v mojich najlhbších strachoch a zraneniach zaseknutá, skušala som všetko možné, terapie, coaching, meditácie, ale nič mi to nedokazalo vyliečit tak, aby som bola spokojná. Kedže som bola na Peťkinom inom kurze, vedela som, že používa prelomovú metódu a povedala som si, že tomu dám šancu, lebo som sa cítila ako v slepej uličke. Veľmi som sa bála opustenia vo vzťahu, veľmi som žiarlila a necítila som sa hodnotná, aj keď navonok som tak kvôli okoliu musela pôsobiť. Bála som sa, či to bude fungovať, kedže som vyskúšala už všeličo. Ale videla som Peťku v akcii na "horúcom kresle", kde robila coaching naživo a vedela som, ze jej metóda a jej hlboká múdrosť a skusenosti mi pomôžu posvietiť s láskou na to, čo ma najviac bolí, ale tentokrát aj s tým, že to uzdravím. Nebudem tvrdiť, že to bolo všetko ľahké, lebo človek sa pozerá fakt na svoje najtemnejšie stránky a to, čo roky nechcel vidieť. Ale bezprostredne po coachingu mi odľahlo a po pár dňoch som začala vidieť zmeny na sebe. Ako sme ukončili celý cyklus sedení, tak to viem zhodnotiť ako veľkú zmenu v mojom zivote. Viem si poziadať, o čo chcem, s kľudom na duši, aj keď ide o peniaze. Jednám suverénne a zároveň s láskou a hlavne vo vzťahoch sa cítim slobodne a milovane. Uz nežiarlim, akoby sa okolnosti v mojom živote zmenili mojou vnútornou zmenou a partner si začal všímať, že som iná. Aj cudzí ľudia si všimli, ze sa vnímam s väčšou hodnotou, zastavia ma na ulici a povedia mi, že žiarim alebo že som krásna. Mala som viacero klúčových momentov, pri Peťke sa to ani inak neda, ale najsilnesie dva ktoré si vyvolávam je odhalenie vzorca seba-trestania za chyby, lebo podvedome som si nestihla napríklad zohriať obed, ale bola som na mobile, keďže som rano napriklad nemala chuť vyprať oblečenie, ako som mala naplanované. Druhy vzorec bol vzorec zrady, kde som zistila, ze nedôverujem nikomu, bojím sa zrady, žiarlim a nechcem byt opustená. Toto uvedomenie mi pomohlo zistit, že mám v sebe veľkú silu manipulatorky, ktorú používam a zároveň tlmím, lebo taká nechcem byť. Po jej uvoľnení sa stala veľká zmena a vo mne narástla veľká vnútorná sila, ktorá mi dovolí byť hocijakou akou chcem. Bolo to magické. Nečakala som, že vlastnosti, ktoré nenávidím na istej žene, sú vlastne moje tiene a v nich je moja sila, ktorú sa bojím ukázať svetu. Peťka ma celým procesom previedla veľmi elegantne a pýtala sa ma otazky na mieru, podľa toho, aká som. Celé to bolo síce také komplexné, že keď sme skončili, nepamätala som si, ani ako sme začali, ale mala som z toho dobrý pocit a následne aj viditeľné zmeny. Odporúčala by som Peťkin koučing každej žene, ktorá sa cíti niekde zaseknutá alebo jej niečo chýba a nevie si už nijako pomôcť. Peťka má supershopnosť na to posvietiť a priniesť na povrch svojimi otázkami také veci, o ktorých sa nám ani nesníva. A viem, že jedine táto metóda mi pomohla byť tam, kde som teraz a som za to nesmierne vďačná.
Kristína SzabariováManažérka v IT firme
Peťku mi do života poslal Vesmír v čase, keď som sa ocitla vo vlastných pochybnostiach o sebe, o mojom živote, o seba hodnote, o tom, čo je poslanie mojej duše a ako to skĺbiť a dostať sa zo "začarovaného kruhu". Bolo to obdobie, keď som opustila úspešný 22 ročný biznis, ktorý ma prestal napĺňať, napriek vonkajšiemu úspechu a finančnej istote. Už niekoľko rokov som cítila, že sa nechcem uberať týmto smerom, no moje okolie a rodina ma nechápali. Popri tom som vyštudovala v USA školu meditácie a špeciálnych terapií IST na odblokovanie a pochopenie starých zranení z dávnej minulosti, zúčastnila sa trojmesačného transformačného pobytu v Thunder Mountains a vnútorne som cítila, že túto prácu a techniku chcem robiť, pomáhať iným ženám posunúť sa v ich životoch a nájsť poslanie ich duše, no stále som mala vnútorné bloky, pochybnosti o sebe, či to dokážem, napriek silným tlakom a nepodpore okolia a prostredia, v ktorom som bola. S Peťkou som rezonovala od prvého momentu. Prešla som všetky jej kurzy, ktoré mi veľmi pomohli uvidieť v sebe potenciál, nájsť vnútornú silu a pochopiť, ako pracovať s emóciami a ešte nespracovanými blokmi... Cítila som, že chcem pracovať ešte intenzívnejšie a ísť ešte viacej do hĺbky a tak som sa rozhodla zosilniť svoj proces cez individuálny koučing. Bolo to to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Petra je úžasná a vnímavá koučka a mentorka, vie sa presne nacítiť a nájsť jadro problému cez techniku EFT, ktorá mi pomohla objaviť svoju vnútornú silu, postaviť seba na prvé miesto, nenechať sa manipulovať okolím a plniť si svoj sen a poslanie duše, nebáť sa zviditeľniť. Výsledkom Petrinej práce je to, že som sebavedomejšia, pociťujem viac vnútornej seba lásky, seba hodnoty, rozbieham vlastný mentoringový program pomoci pre ženy, aby som im cez vlastný príbeh ukázala, že sa to dá, ak veríme v seba, ak dokážeme nastaviť hranice iným a zbavíme sa starých presvedčení o sebe a popracujeme na vnútornej slobode. Peťku odporúčam každému, kto chce zmeniť svoj život, svoj biznis, svoje vzťahy a popracovať na sebe. Hodnota toho, čo dostanete, je neporovnateľná s tým, ktorú investujete a ako vás to posunie. Peťka, ďakujem, že si prišla do môjho života a že medzi nami vzniklo aj krásne priateľstvo.
Marika MackaničováMentorka a sprievodkyňa žien
Bola som úplne zaseknutá. V biznise, aj v živote. Zakaždým, keď som sa pokúšala môj biznis propagovať, urobila som krok vpred, prišli mi do života samé problémy a dalo ma to o pár krokov späť. K tomu sa pridali migrény, zablokovaný chrbát... Naozaj som mala pocit, že sa NIKDY nepohnem dopredu. Že úspech nie je pre mňa. Totálne zahltenie a zamrznutie, nedokázala som si pomôcť. Vďaka Petre som sa dokázala viac než pohnúť dopredu. Začala som denne vysielať naživo na sociálnych sieťach, získala som nových klientov, zriadila som si neziskovú organizáciu na pomoc vojnovým veteránom, kde sa mi poradilo na odštartovanie projektu vyzbierať potrebných 5 500 dolárov! Ľudia v mojom okolí sa ma dookola pýtali, čo som so sebou urobila! Pýtali sa: „Je neuveriteľné čo si vo svojom biznise za tak krátky čas dokázala! Čomu vďačíš za túto zmenu?“ „Tvoje sebavedomie je hmatateľné“. „Si tak vnútorne silná“. V živote som bola koučovaná veľakrát, ale nič z toho sa nedá prirovnať k vnútornej práci, ktorú so mnou Petra urobila. Išli sme oveľa hlbšie než som si kedy vedela predstaviť. Bola som prekvapená silnými aha momentami, ktoré som získala počas sedení ako aj transformáciou akou som prešla za pár týždňov. Petra je koučka, ktorá je ochotná vás vziať do hĺbok vašej duše. Ak ste pripravení zbaviť sa blokov, ktoré vás dlho prenasledujú, nezmeškajte príležitosť s Petrou pracovať.
Jill Marie Haas, USA Hipoterapeutka
Peti, si neskutočná...Slovami sa to nedá vyjadriť. Ďakujem za teba, mení sa mi život, každým dňom, užívam si u teba už tretí kurz a vidím v tom neskutočný potenciál. To čo dostaneme prevyšuje finančnú hodnotu - akúkoľvek. Vďaka tebe a schopnosti čo máš, sa mení život k lepšiemu nielen mne, ale aj mojim dvom dievčatám. Úplne inak reagujem v živote, v rodine, v mojej práci v salóne, v GW firme, idem si za svojimi snami, preberám svoju silu a zodpoednosť a pre mňa najdôležitejšia skúsenosť, že po páde už viem ako sa postaviť a ísť...a viem to vďaka tebe a sebe. Ďakujem Peti, sk skvelá v tom čo robíš a nikdy neprestaň. Si tu dôležitá!
Denisa MažgutováMajiteľka salónu DeniCare
Som profesionálna huslistka a čakal ma kásting. Keď som na to čo len pomyslela, vynáral sa vo mne pocit hrôzy a beznádeje, pretože som vedela, že opäť kvôli tréme a nervozite neuspejem, tak ako veľakrát predtým. Požiadala som Petru o pomoc. Počas koučingového sedenia som jej porozprávala o zážitkoch z minulých kástingov, ako aj o mojom presvedčení, že to zase pokazím. Dostali sme sa až ku samotnému koreňu problému a spracovali sme predošlé udalosti z minulosti, ktoré s mojim terajším strachom súviseli. Bola som totálne prekvapená, aké ťaživé emócie sa zo mňa vyplavili, a pomocou EFT techniky, z Petriných otázok a nadhľadu som ich dokázala spracovať a uvoľniť. Cítila som, že Petra ma totálne chápe. Ku koncu sedenia som sa cítila oveľa ľahšia a pokojnejšia. Petra je veľmi šikovná koučka a vedie sedenia v priateľskej a láskyplnej atmosfére, čo pôsobí veľmi upokojujúco a uľavujúco. Po sedení som bola schopná odoslať moju prihlášku na kásting a znova som nadobudla pocit optimizmu a príval energie, ktorú potrebujem aby som sa naňho dokázala pripraviť. Ak potrebujete pomoc s nejakým problémom, Petru vrelo odporúčam- je vynikajúca koučka.
Jenny Clift, ŠpanielskoProfesionálna huslistka

Povedali o Petrinom programe:

ZNÁSOB SVOJU HODNOTU A PÝTAJ SI SVOJU CENU


Som interierová dizajnérka - živnostnička - a vstúpila som do programu, aby som sa naučila važiť si a milovať svoju prácu naplno a posunúť sa po rokoch veľkým krokom vpred! Nájsť svoju vlastnú hodnotu/dokázať sa lepšie ohodnotiť a byť sebavedomá v tom, čo robím a zarábať viac. Pri vstupe do skupiny som netušila, akými zmenami budem prechádzať. Musela som v hlave začať premýšlať nad finančnou situáciou viac, ako doteraz a to zmenilo môj pohľad na vec dosť rázne. Zistila som, že pracujem vo veľkom nepomere čo sa týka kvality a kvantity práce vs. financie, ktoré som si od klientov pýtala. Dosť ma to zarazilo a poviem pravdu - začínam “prekopávať” biznis nanovo, odznova. Od januára som si vypracovala nový cenník prác, zvýšila som ceny a nebojím sa! Cenník - to bol moj najdôležitejší AHA moment. Kurz mi odhalil zaujimavé momenty v živote, o ktorých som síce vedela, ale netušila som, nakoľko ma ovplyvňujú a že práve oni spôsobujú moje bloky pri práci. Je ešte čo zlepšovať samozrejme, ale mám dobrý pocit, že sa posuvam vpred! Kurz skutočne odporúčam všetkým ženám (či mužom), pretože v každom z nás je schovaný veľký potenciál - závisí však len od nás, či sa chceme naučiť ho v sebe nájsť a využiť ho. Petra, ďakujem za pôsobivé videá a krásnu prácu, ktorej sa venuješ!
Mgr. art. Barbora ŠutákováInterierová dizajnérka ZAKEE.SK
Ahoj dámy, ešte som sem nezdieľala svoje skúsenosti, ale teraz sa musím podeliť...Breakthrough EFT si robím takmer každý deň, prechádzam si proces odznova, ešte raz, pomalšie, hlbšie.... Doteraz som mala doslova des z verejného vystupovania, mám to od mala, keď ma rodičia nútili verejne vystupovať a čítať v kostole...neznášala som to a vždy na mne bolo vidieť trému v tom zmysle, že som prehĺtala v strede slova, nevedela som dokončiť ani jednu vetu bez prehĺtania..niekomu sa možno trasú pri tréme kolená alebo zo začiaktu trochu hlas, ale u mňa to bolo des, každý to videl, nedalo sa to počúvať a každý len tŕpol, kedy ktoré slovo nedokončím a v strede prehltnem. Vyštudovala som 2 VŠ, jednu dokonca s červeným diplomom, ale nikdy ani raz, počas štúdia som neprezentovala, hoci príležitostí bolo neúrekom...VŽDY VŽDY som sa našla výhovorku, v práci takisto...dokonca som si aj podľa toho prácu hľadala, aby som nemusela verejne vystupovať a prezentovať...veľmi som však s tým chcela niečo urobiť...preto som začala v rámci osobnostného rastu aj s networkmarketingom, lebo viem, že tam sa priam požaduje posúvať sa dopredu a šancu dajú každému...ale odvaha nijako zázračne neprichádzala a ani žiadne mentor zo mňa zázračne nespravil nového človeka...aaaaž teraz v sobotu som odmoderovala jedno naše celodenné podujatie!..síce bolo online, ale pre mňa aj tak obrovský posun a jedna zo spätných väzieb bola, že som pôsobila suverénne! Ja, šedá myška, najšedšia, chápete?...viem, že je to vďaka Tebe, Petra Shrem, ďakujem .
Lucia Kohýlová
7 rokov sa venujem MLM, aj keď sa mi podarilo veľmi rýchlo uspieť, stále som cítila ako by som nemohla naplno rozprestrieť krídla a vyťažiť zo seba maximum, aby som bola spokojná. Praktizovala som afirmácie, vizualizácie, ale som cítila ako ma to oslabuje. Koncom tohto leta som už nevedela ani čia som, kto som. Či robím naozaj to čo, ma baví a napĺňa… Alebo mám len strach opustiť niečo, čo ma živí. Akákoľvek radosť sa zo mňa zo dňa na deň vytratila viac a viac. Ocitla som sa v bludnom kruhu, z ktorého som nevedela ako vonku, no 30.8. 2020 stálo nado mnou podľa mňa nebo a aj všetky vyššie sily sa spojili a FB, keď mi ponúkol do pozornosti Petru Shrem. Áno, aj ja som bola jedna z tých, ktorá si hovorila "no zasa niečo nové, toľko toho už viem a nič nefunguje, tak ako sľubujú. Ale bolo tam niečo viac čo som nevedela pomenovať. Cítila som ,že by som do toho mala ísť. Za posledné peniaze som si objednala kurz. No hneď po úvodnom videu som cítila, že toto je úplne niečo iné ako všetky tie programy, ktoré som si doteraz zaplatila. Začiatky boli ťažké, lebo tento hlboký vnútorný tréning začal odkrývať miesta, ktoré som ja starostlivo roky v sebe potláčala a myslela som si, že je to tak v poriadku. No veľmi som sa mýlila. Po pár dňoch vďaka technikám, ktoré Petra učí, som pocítila úľavu od akéhosi nepomenovaného strachu a úzkosti, ktoré som v sebe roky nosila. Nepovedala som nikomu, do čoho som sa "zase " zapojila. Okrem toho, že som to zbadala ja sama na sebe, že sa niečo deje… moja rodina môj manžel si po cca 2 týždňoch všimol na mne zmenu. Že som pokojnejšia, vyrovnanejšia, láskavejšia nielen k ním, ale aj sama k sebe. Po 40- tich dňoch tréningu som sa zamyslela čo všetko sa zmenilo: bol to vzťah s deťmi, akoby viac počúvali. Náš manželský život nabral úplne iný rozmer. Ľudia okolo mňa, aj tí s ktorými som bola spojená len online, si všimli zmenu. Zrazu zákazníci začali sami klopať na dvere. Peniaze sa začali objavovať na miestach, kde som vôbec netušila, že by mohli byť. Ale najviac zo všetkého som začala vnímať ja samú seba, že sa mením na človeka ktorým som chcela vždy byť. Tento hlboký transformačný program mi za 2 mesiace obrátil život o 180% v pozitívnom slova zmysle. Keď si predstavím že toto je len začiatok mojej cesty k poznaniu samej seba, získaniu spať svojej hodnoty, sily, sebavedomia, pokory a sebalásky… mám chuť do celého sveta vykričať zapojte sa do programu, ak vám záleží na sebe aspoň trošku. Ak cítite, že ste zišli z cesty a neviete ako späť. Toto nie je o motivácii, ale o transformácii života. Petra Shrem, slovami sa nedá opísať akú vďaku cítim za to, kam sa uberá môj život vďaka tvojim jedinečným programom a vďaka tvojmu jedinečnému prístupu koučky a líderky s veľkým "K " a "L". ĎAKUJEM.
Denisa MarčíniTeam kouč
Tréning od Peťky je niečo, čo nedokážem ani presne opísať. Môj život bol ako na hojdačke... raz hore, raz dole... A to sa venujem pozitivnemu mysleniu, meditáciám, afirmáciám už niečo cez 10 rokov (samozrejme ako amatér), ale stále mi tam chýbal kúsok skladačky. Roky som sa snažila zistiť, čo tam chýba? Prečo to nemá na mňa taký efekt, ako by malo mať? Prečo keď prečítam super motivačnú knihu, som 2 týždne v eufórii a potom ma prevalcujú negatívne myšlienky (ešte silnejšie)? Ako je to možné? A toto všetko som pochopila na tréningu u Peťky... Zabudla som totiž na jednu vec a to sú emócie... Hoci si to mnohí nepriznáme, s pocitmy (a hlavne s tými z detstva) máme problém. Je to tvrdá práca na sebe, ktorá stojí zato !!! Mne osobne tréning od Peťky pomohol viac (za 2 mesiace), ako niekoľko rokov praktík pozitívneho myslenia a meditácií atď..Dokonca negatívne myšlienky odzneli a to len tým, že som popracovala na svojich emóciách. Migrény zmizli, cítim pokoj, som viac trpezlivá, to sa nedá ani opísať tá vnútorná zmena a to som možno len v polke cesty.. .Pre mňa bolo toto rozhodnutie vstúpiť do kurzu to najlepšie, čo som mohla urobiť... Ďakujem Peti.
Zuzana Pluharová

Povedali o Petrinom online programe:

4 KROKY K SEBAVEDOMIU


Ďakujem Peťka z celého srdca za tento program. Techniky, ktoré si nás naučila a ktoré som si osvojila mi dali nový zdroj sily, energie a hlavne aj to začať robiť veci inak. Najväčší AHA moment bolo uvedomenie, že vonkajšie sebavedomie mi nenaplní moje vnútorné sebavedomie. Už viem, prečo som si nevedela užívať dosiahnuté výsledky, ktoré všetci obdivovali. Reálne výsledky, ktoré nastali počas kurzu boli možno malé kroky, no pre mňa obrovské, naštartovala som aktívne svoju Fanpage, denne dávam živé videa, určila som si podmienky v tíme, zmenila som prístup k ľudom, prestala som ich ťahať za ručičku, mám radosť z tvorenia na FB, začala som sa učiť na Instagrame, naštartovala som ZOOM porady, no je toho veľmi veľa. Peťka ďakujem a určite chcem s tebou pokračovať ďalej.
Tatiana BochničkováManažérka obchodného tímu Essens Style

Povedali o Petrinom programe:

 SEBAVEDOMOU LÍDERKOU ZA 30 DNÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Som Petra a venujem sa trom úplne odlišným oblastiam. Podnikám v cestovnom ruchu, som súdny znalec a som wellness konzultant v jednej spoločnosti, ktorá predáva esenciálne oleje. Vo svojom vnútri som už dlhšiu dobu cítila, že robím toho veľa a veľmi sa snažím, ale že to stále nie je dosť a že za tú námahu nedostávam očakávanú odmenu. Keď som videla ponuku kurzu, tak som si povedala, že toto je presne to čo ja potrebujem, zbaviť sa blokov a obmedzení, ktoré mi nedovolia byť tak úspešnou v tom čo robím a ako by som chcela. Vo vnútri som vedela, že toho veľmi veľa viem ale nevedela som ukázať na verejnosti svoju hodnotu a bránil mi v tom môj hlavný blok, vystupovanie na verejnosti, kvôli tomu som pred 12 rokmi odišla z práce, kde som prednášala denne a spôsobovalo mi to neskutočné stresy. Bála som sa verejne vyjadriť svoj názor, bála som sa pýtať si cenu za svoju prácu, neverila som si a zažívala som si vzlety a pády vo firme aj v osobnom živote. Môj hlavný problém bol tiež ten, že som do každej diskusie vnášala priveľa emócií a reagovala som pod vplyvom emócií. Tento úžasný kurz a technika emočnej slobody mi neskutočne pomohla, odblokovala som si množstvo vecí, ktoré ma v živote brzdili, zadávam hranice svojmu okoliu, na dôležitom stretnutí, kde išlo o "prežitie" firmy som to sama bez podpory môjho spoločníka ustála a firma pokračuje ďalej. Dokázala som urobiť ponuku služieb a osloviť ňou potenciálnych klientov. Robím viac osobnejší marketing. Nastavila som hranice aj voči svojim deťom a manželovi, viem si vyhradiť čas pre seba a viem povedať nie. Kedysi som väčšinou za chrbtom riešila krivdy, ktoré mi niekto spôsobil, dnes už sa viem postaviť sama za seba a vyjadriť nahlas čo cítim, bez emócie a bez toho, aby to tomu druhému ublížilo. Pochopila som mnohé rodinné vzorce a obmedzenia a našla som samu seba a som za to nesmierne vďačná Peťke a jej úžasnému programu. Na každý utorok a štvrtok som sa tešila a už to, že som dokázala 2 večery venovať sama sebe je úžasný pokrok v mojom živote. Beriem si späť svoju energiu, ktorú som tak rada rozdávala, len preto aby ma ľudia mali radi. Pochopila som, že najdôležitejšia som ja a že môžem požiadavky druhých aj odmietnuť a tak isto môžu odmietnuť aj mňa. Prekonala som strach z odmietnutia. Odporúčam všetkým, ktorí cítia v sebe potenciál, že majú naviac, ktorí na svojej životnej ceste pocítili aj bolesť, zlyhanie, traumu, smútok a chceli by vrátiť vášeň a radosť do života. Verím tomu, že si v živote svojím nastavením priťahujeme to, čo práve potrebujeme a dôkazom toho je aj tento kurz ktorý sa ku mne dostal úplnou náhodou a Peťka je skvelá koučka, odpíše na každú otázku, poradí, úžasný prístup. ĎAKUJEM.
Petra ŽakováKonateľka
Včera výborný proces, ktorý budem určite opakovať a opakovať a opakovať. Peti keby mam milion,tak ti ho venujem, toto pomôže každej žene a nie jednorázovo. Ďakujem za tu hodnotu, ktorú si sa nám rozhodla venovať. Schválne používam slovo venovať, pretože to akú to má hodnotu vôbec tá smiešna cena nevystihuje. Keďže ten milón nemám, aspoň posúvam ďalej túto tvoju úžasnú šancu na nový začiatok. Veľká vďaka tebe aj líderkam.
Lucia PajdováLíderka v Greenways a umelkyňa

Povedali o Petrinom programe a výzve:

PREBUĎ LÍDERKU V TEBE


"Celá výzva Prebuď líderku v tebe stála za to. S každým videom som sa naučila niečo nové. V momente keď som dala veci na papier, že idem na to, nie len sama sebe, ale aj mojim babám, veci sa začali hýbať. Od začiatku výzvy ubehli 2 týždne a ja mám 2 nové registrácie čo je úplne super - velká rýchlosť..."

Lenka Puhek

Odborný poradca spoločnosti JUST Slovensko

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Po rodičovskej dovolenke a životných okolnostiach sa môj život začal uberať iným smerom. Pochopila som, že túžim po práci so zmyslom a aktuálne cítim, že podnikanie a sloboda v plánovaní času, zladení s potrebami detí je jednou s najlepších možností. Mám milión kurzov, seminárov a certifikátov a môžem povedať, že Výzva s Petrou patrí medzi top. Používa úžasne techniky. Spája teóriu s praxou, aktívne zapája a reaguje na všetky podnety. Jej osobný príbeh je inšpiráciou, že nie som v tom sama. Že môžem dosiahnuť po čom túžim, keď vo svojom živote pochopím súvislosti. Výzva má super koncept a perfektnú následnosť. Od hľadania svojho zámeru, tieňov a blokov z minulosti, nalaďovanie sa na sebavedomú vlnu aj na zákazníkov, po skvelé rady ako plánovať úspešnú prácu strategickej líderky. Na výzvu ma napádajú len superlatíva. Prišla ku mne "náhodou", zdieľaním od kamarátky. Ale vieme, že nič nie je náhoda. Podľa popisu som hneď vedela, že je to, to pravé pre mňa. Pred výzvou som sa cítila, že nemám šancu žiť tak ako cítim. Po nej viem, že na to mám a že aj v Petre nájdem skvelú sprievodkyňu na ceste k vytúženému úspechu. Môj najväčší aha moment po výzve je, že všetky môžeme dosiahnuť čo chceme, byť líderkami, keď budeme žiť svoj zámer v každej životnej oblasti, každú minútu a napojíme sa na svoje vnútro. Petru ako transformačnú líderku a koučku odporúčam všetkým ženám, ktoré cítia, že potrebujú nakopnúť, motivovať, spracovať svoje tiene a upratať si vo svojom osobnom aj pracovnom živote.
Darina MikušováPriemyselná manažérka
Petra, ja som si prešla Tvojim programom "Prebuď líderku v tebe" a musím povedať, že veci sa odvtedy posunuli veľkým krokom vpred. Viac si verím, s väčšou istotou sa púšťam do vecí, ako cieľ roka som si dala ÚSPEŠNÁ a to si myslím, že sa mi plní už teraz. Áno, situácia okolo korony ma trošku spomalila, ale ja verím že sa všetko pre niečo deje. Pre vysvetlenie, som fotografka, takže odpadajú svadby. Ale nadruhej strane sa mi podrailo zorganizovať výstavu mojich obrazov a presťahovala som sa do nového ateliéru... Takže áno, stačí sa odblokovať, dovoliť si úspech, makať na svojich snoch a ono to potom ide. A ešte, treba natrafiť na teba Petru Shrem a osvojiť si množstvo skvelých vecí, násť veľa AHA - momentov a OBJAVIŤ LÍDERKU. ĎAKUKEM TI ZA TO!!!
Dominika HrnčiříkováFotografka
Pracujem na Úrade práce ako radca, pomáham ľuďom hľadať prácu a popri tom som Líderka LR, ktoré sa stalo mojou srdcovkou. Ja som bola tá sivá myška a keď mi aj v práci niekto niečo povedal, stíchla som, stiahla som sa a ostala som bez slov, nevedela som sa brániť. Peťa po tvojej výzve som sa naučila: Nemám o sebe pochybovať, mám si viac veriť, že čo robím, robím najlepšie ako viem a nemusím mať za to výčitky. Chcem vytúženú zmenu a úspech. Dalo mi to posilnenie sebadôvery a vnútornej sily, dávať si uznanie za všetko čo robím a prijať ho aj od iných a plniť si svoje sny. AHA moment - odpustenie a mala by som doťahovať veci do konca. Mala by som zlepšiť telefonovanie a viac si veriť pri osobných stretkách. Pozerám sa na to všetko po tvojej výzve úplne inak. Tvoju výzvu by som odporučila mojim dievčatám v LR tíme ako aj ženám, ktoré chcú na sebe pracovať a zdvihnúť si sebavedomie. Ďakujem.
Miroslava Zvarka SlúkováRadca na úrade práce a líderka LR
Som líderka v Green Ways a umelkyňa.O výzve som sa dozvedela od mojej kočky z tímu a intuícia mi vravela, dievča to je to na čo si čakala. Urobila som veľmi veľa vonkajších zmien (zavesila som profesiu medovnikárky na kliniec, naučila sa pracovať s PC, rozšoférovala som sa, popracovala na sebe) a stále to nieje vidieť v číslach. Až pod tvojím vedením som sa dostala do hĺbky a prišla na to čo ma brzdí. Teraz viem na čom pracovať. Môj Aha moment bol, brzdí ma moje vlastné podvedomie a vzorce v ňom. Tvoju výzvu by som doporučila všetkým ženám,ktoré hľadaju odpoveďe, silu, sebavedomie a nevedia nájsť cestu ako to v sebe objaviť.
Lucia PajdováLíderka v Greenways a umelkyňa
Ja som Barbora stavbárka a remeselníčka. Pomáham ľudom čo chcú tvoriť, vojsť do sveta ľudových prác a vytvárať hodnotné vlastnoručné diela. Hráme sa, učíme sa, tešime sa. Akurát štartujem svoje vlastné podnikanie a chcem, aby to dopadlo konečne inak .:) Táto tvoja výzva mi prišla ako z neba :). Citila som, že to chce niečo viac. Tu som sa dozvedela zaujimavé info, čo obohatí môj život. Chápem niektoré divné svoje reakcie a vidím ich aj na iných. Uvedomila som si dosť veľa AHA momentov. Úplne najviac bol AHA moment, že keď sa niekam posúvam vyššie na rebríčku a prekonávam niečo vonku, musím to posunúť aj na psychickej rovine. Inak ma to dá dole a začnem sa cykliť opäť v negativite a potápaní samej seba. Toto som dlho nechápala, čo sa mi deje a prečo sa neviem tešiť a sabotujem sa. A vďaka tebe som to pochopila - naozaj úprimne ďakujem. Aký dojem na mňa výzva urobila? Peťka sa nám venovala, mala naozaj výdatné webináre, kde sme si prešli veci dôkladne a oceňujem jej zážitky zo života. Čím si prešla a ako sa cítila. Výzvu odporúčam, ľuďom čo chcú pochopiť svoje reakcie ako aj reakcie okolo. Tým čo radi na sebe pracujú a chcú sa posúvať ďalej, aj napriek tomu, že sa dozvedia o sebe nie úplne lichotivé veci, ktoré treba ešte spracovať. Ďakujem veľmi pekne Peťka, veľmi mi to pomohlo.
Bára TimkoStavbárka a remeselníčka